Prawda objawiona


Idź do treści

Prawo przyciągania

Praktyki duchowe

Sekret osiągnięcia tego, czego pragniesz.Jeżeli otaczająca nas rzeczywistość materialna jest tylko formą energii, to wszystko jest ze sobą połączone. Myśl, uczucie i zachowanie wpływa na wszystkich i na wszystko wokół nas. Możemy ten wpływ zauważać lub nie, ale on realnie istnieje.

Twoja myśli i związane z nimi uczucia tworzą otaczającą Cię rzeczywistość. Twoje przekonania dotyczące tego, co jesteś wstanie dokonać, a co jest poza Twoimi możliwościami ukształtowały Twoje obecne życie. Wygląda ono zgodnie z tym, jak je świadomie lub nieświadomie stworzyłeś.

Zmieniając swoje przekonania i wiarę w to, co jest możliwe, a co nie możesz zmienić wszystko. Aleksander Wielki od młodości był przekonywany o swoim boskim pochodzeniu. Uwierzył, że jeżeli czegoś zapragnie będzie mógł w stanie to osiągnąć. W rezultacie ukształtował swoją rzeczywistość oraz życie wielu innych ludzi według swojej wizji i wiary w jej zrealizowanie. Dokonał w młodym wieku więcej, niż ktokolwiek inny. Nikt nie był w stanie mu dorównać.

Będąc dzieckiem wpajano Ci różne idee i przekonania. Przejąłeś je od Twoich rodziców lub innych osób, które uważałeś za swoje autorytety. Będąc dzieckiem nie miałeś prawa wyboru. Musiałeś się podporządkować. Zostałeś wychowany zgodnie z przekonaniami i wiarą ludzi dla Ciebie znaczących. Oni zresztą też zostali wychowani w podobny sposób. Ich rodzice mieli także własny pogląd na świat, życie, oraz na to, co jest prawdą, a co nie. Nie miałeś wtedy prawa wyboru własnej drogi i związanych z tym przekonań. Teraz możesz to zmienić.

Prawo przyciągania daje Ci to, czego pragniesz. Istnieje niezależnie od tego czy tego chcesz, czy nie. Jeżeli myślisz o czymś intensywnie, posiadasz wizję tego, na czym Ci zależy oraz dodatkowo wierzysz, że możesz to osiągnąć robisz milowy krok zbliżający Cię do tego, czego pragniesz.

Pragnąc znaleźć pracę musisz uwierzyć, że jesteś ją w stanie znaleźć. Nie poddając się, w końcu ją dostaniesz.

Pragnąc nowy samochód musisz uwierzyć, że jesteś w stanie go kupić. Budzisz wówczas w sobie i wokół Ciebie energię i zapał do osiągnięcia tego celu.

Ale to nie wszystko. Możesz zrobić o wiele więcej. Przedstawię Ci sprawdzony sposób realizowania swoich marzeń. Będziesz skuteczniejszy w realizowaniu tego czego pragniesz. Bo pamiętaj, to co wysyłasz w wypełniony boską obecnością wszechświat, to do Ciebie wraca. Metoda ta składa się z kilku kroków:


1) Zastanów się na tym, co tak naprawdę chciałbyś w życiu osiągnąć. Może to być uzdrowienie jakiejś osoby, nowy samochód, pokaźna suma na koncie itp.
2) Wyobraź sobie dokładnie, ze wszystkimi możliwymi szczegółami siebie, cieszącego się osiągniętym właśnie celem.
3) Poczuj wdzięczność za to, że to czego pragnąłeś już się stało. Wyobraź sobie jak dziękujesz Bogu za to, co otrzymałeś.
4) Stale noś ten obraz przed oczyma. Doświadczaj wdzięczności ilekroć o tej sprawie pomyślisz.
5) Wszystko się zrealizuje, jeżeli nie zwątpisz. Stale praktykuj. Nie rezygnuj pomimo wątpliwości. Walcz z nimi wszelkimi możliwymi sposobami.

Nie pytaj, kiedy otrzymasz to, na czym się skupiasz. Musisz uwierzyć, że otrzymałeś to już teraz i odczuwać za to wdzięczność. Wysyłasz wówczas w przestrzeń wizję napełnioną pozytywną energią, służącą jej materializacji. Twój umysł będzie zadawał pytania i wątpił. Jest w tym przypadku Twoim największym wrogiem. Nie poddawaj się, a nagroda będzie wielka. Pamiętaj! Wiara czyni cuda.


Morfis

Home Page | Kim jesteś? | Miłość | Jedność | Pełnia | Królestwo niebieskie | Praktyki duchowe | Inspiracje | Linki | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego